Вироби з митого бетону

Технологія митого бетону – це виробництва бетонних виробів при якій зовнішній слой цементного тіста вимивається, оголюючи внутрішнє наповнення бетона. За допомогою технік митий бетон, виробам що виготовляються за допомогою «вібролиття» можна надати фактуру природного каменя (мармур, граніт, галька), при цьому природний камінь закладений по всій структурі вироба, що виключає відслоювання.

Сьогодні в Ужгороді та Закарпатській області гостро стоїть питання про створення не просто красивих фасадів, але й довговічних. В зв’язку з цим велику актуальність отримала саме технологія митого бетону. Суть даної техніки заключається в двох етапах:

  • під час виготовлення, зовнішній шар обробляється спеціальним сповільнювачем твердження, що проникає в середину на задану глибину, до 7мм.
  • завдяки цьому зовнішній шар твердне значно пізніше ніж проходить набір міцності всього виробу. На цьому етапі він омивається із шлангу для того, щоб не приставший цемент вимився та залишається заповнювач. Виріб отримує якісно інший зовнішній вигляд.