Вироби з мармурової та гранітної крихти, ПП Квич

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0312.ua

Шапки та парапети з мармурової та гранітної крихти

Шапки та парапети з бетону з мармуровою крихтою – відносно новий для закарпатського ринку продукт. Їх ще часто називають кришками для заборних стовпів. Шапки для заборних стовпів та парапети з музичного бетону – першокласна пропозиція по заміні металевих виробів. Дані шапки та парапети значно краще виглядають візуально, ефективніші й набагато витриваліші в експлуатації. Кришки для заборних стовпів з мармурової крихти дуже розповсюджені на Заході, через естетичність та функціональну перевагу.

Шапка виготовляється в формі чотирикутних пірамід, з кулею або ромбом на вершині. Боки шапки слугують для відводу води, яка стікає до основи кришки. Бетон заливається в спеціальні форми, де отримує необхідні обриси. Після висихання виріб необхідно відшліфувати. При необхідності, виріб можна ще обробити спеціальним лаком, який прикрашає ваш виріб.

крихта
крихта

Стільниці з мармурової та гранітної крихти

Гранітні стільниці є ідеальним рішенням для кухні. Стільниці з мармурової крихти більше підходять для ванних кімнат. Вся справа в тому, що стільниця мармурова крихта більш капризна в догляді по причині дещо меншої стійкості поверхні. Вироблена з мармуру кухонна стільниця прослужить довгі роки, але на ній швидше, ніж на гранітній, з’являться сліди від гарячого посуду, подряпини та п’ятна. Мармур більш м’який матеріал. Гранітна крихта, за рахунок міцності, що робить її ідеальною для використання на кухні.

Стільниця з мармурової крихти потребує ретельного догляду за собою. Для догляду за стільницею з мармуру необхідно використовувати або чисту ганчірку з водою, або спеціальні засоби з догляду за каменем. Пам’ятайте, що звичайні засоби для каменю не підходять через речовини, які руйнують поліровку каменя.

Стільниця
Стільниця

Підвіконня з мармурової та гранітної крихти

Вироби з гранітної крихти повільно поглинають вологу, стійкі до сильних ударів, подряпини, що є перевагою при використанні на кухні. Граніт дасть змогу втілити найсміливіші дизайнерські рішення у вашій кухні.

Стільниці з мармурової крихти мають рівномірніший, спокійніший малюнок. За рахунок більшої степені водопоглинення вимагає використання додаткових засобів при виробництві. Після цих маніпуляцій мармур стає максимально стійким до забруднень.

Майте на увазі, що фото не здатне передати всю красу стільниць з мармурової та гранітної крихти.

Підвіконня мармур
Підвіконня мармур

Сходинки з мармурової та гранітної крихти

Ми пропонуємо вищеописані технологію та матеріали використати для облицювання сходинок вашого будинку в Ужгороді. Так як виробам з мармурової та гранітної крихти не страшні будь-які погодні умови, це вельми вдалий спосіб надання витонченості та привабливості сходинок на прольотів. До цього ж, ми зможемо виготовити і балюстраду з того ж матеріалу. Як правило, ганок знаходиться з лицьового боку будинку, і його зовнішній вигляд відіграє значну роль в загальній композиції будинку.

Розміщення на мапі міста