Вироби з бетону, ПП Квич

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0312.ua

Шапки та парапети з бетону

Покриття (шапки на стовпи та парапети на прольоти) на всі види та розміри заборів, виконані з високоякісного бетону, збережуть ваші огорожі в первісному вигляді від руйнівного впливу вітру, опадів, намерзання льоду, сезонних критичних перепадів температури. Ми пропонуємо найбільший в Закарпатті асортимент шапок та парапетів з бетону.

Забори, що захищають та огороджують територію, мусять виглядати естетично та слугувати довгі роки. Для подовження строку служби огороджень та для надання забору солідного та класичного виду, що є важливим в Ужгороді, мало зробити його з міцного та якісного матеріалу. Захистити забор, його цоколь та прольоти допоможуть бетонні парапети.

У виробництві парапетів та шапок в Ужгороді використовується викотехнологічне обладнання. Виготовлення шапок та парапетів – це процес, що вимагає від виробника дотримання сучасних технологій та використання засобів для вібролиття. Ми постійно контролюємо якість як матеріалів, що йдуть на виробництво, так і якість, міцність та довготривалість самих виробів.

Шапки парапети бетон
Шапки парапети бетон

Бордюри з бетону

Бордюри для тротуарів, що наша компанія виготовляє в Ужгороді, відрізняються міцністю та довговічністю. Споживач може обрати та купити бордюр, при виробництві якого використовується бетон. Тяжкий бетон з якого виготовляється бордюр додає високі споживчі якості: міцність, морозостійкість, спротив атмосферним впливам.

Ціни на бордюри залежать від їх видів. Так, до прикладу, вартість тротуарних бордюрів двохсторонніх вище ніж односторонніх, хоча по розміру та вазі, двохсторонні менші, але складніші в виготовленні.

бордюр бетон
бордюр бетон

Жолоби з бетону

Жолоб для водовідводу з бетону створений для установки на АЗС, промислових зонах, складських терміналах, автомагістралях і інших об’єктах з великими механічними навантаження. Хоча, в Ужгороді бетонні водовідвідні жолоби використовують і в приватних будинках.

Розміщення на мапі міста